Назвали три найвідповідальніші знаки зодіаку

Із цими трьома представниками зодіакального кола набагато приємніше взаємодіяти, бо їхнє почуття відповідальності – відмінний фундамент і для дружніх чи сімейних стосунків, і для роботи.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Вважають, що найвідповідальнішими є земні знаки, але це не зовсім коректно. Так, астрологи виділяють три найвідповідальніші знаки зодіаку, серед яких Діва, Козеріг і Водолій.

Діва

♍Дівою управляє Меркурій, який відповідає за спілкування та логіку. Правляча планета Діви робить їх розумними й справжніми вирішувачами проблем. Їм легко втручатися і брати на себе ініціативу, коли це необхідно, та водночас підтримувати команду. Діви люблять плани та правила і вибудовуватимуть структуру там, де її немає.

Козеріг

♑З усіх знаків зодіаку Козеріг очолює список найвідповідальніших. Їхніми основними цінностями є обов’язок, відповідальність, старанність і терпіння. Як земний знак, вони дуже практичні, приземлені та надійні. Козероги настільки відповідальні, що їм важко розслабитися і повеселитися.

Водолій

Бунтівний Водолій може здатися не найвідповідальнішим знаком зодіаку, але це не так. Водолій також бере на себе відповідальність, яка є унікальною для інших знаків. Він відчуває відповідальність перед колективом, боротиметься за зміну клімату, науковий прогрес і загальне почуття справедливості у світі.

Читайте також: 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

110

Тетяна Карпенко

журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 − twelve =