Назвали причину смерті легенди футболу Пеле

Учора, 29 грудня, на 83-му році життя помер Пеле – король футболу та легенда збірної Бразилії, з якою він тричі підіймав трофей чемпіонів світу.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Бразильська клініка Альберта Ейнштейна назвала причину смерті легенди світового футболу Пеле. За даними CNN, наприкінці листопада Пеле потрапив до лікарні в Сан-Паулу через респіраторну інфекцію та ускладнення, пов’язані з раком товстої кишки. Минулого тижня в лікарні повідомили, що його здоров’я погіршилося через прогресування раку.

Згідно з повідомленням лікарні Альберта Ейнштейна, Пеле помер у четвер від поліорганної недостатності внаслідок прогресування раку товстої кишки, що призвело до численної відмови в роботі внутрішніх органів.

Впродовж кількох років Пеле мав проблеми зі здоров’ям. Він пересувався за допомогою ходунків. У вересні 2021 року йому зробили операцію з видалення пухлини з правої кишки.

Лікування раку короля футболу тривало протягом останнього року.

Читайте також: Легендарний Мессі показав, як спить з Кубком світу

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

187

Тетяна Карпенко

журналіст