Наталія Валевська заспіває на Чемпіонаті світу із Truck Pull у Києві 

У Києві на Чемпіонаті світу із Truck Pull виступить українська співачка Наталія Валевська. Захід пройде цієї неділі, 19 вересня, на Оболонській набережній, 20.  Початок: о 14:00.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомив президент Національного експертно-будівельного альянсу та групи компаній «Win Experts», голова БО «Фонд Віктора Лещинського» Віктор Лещинський.

“Мій фонд став офіційним партнером цього чемпіонату. Ми намагаємося долучатися до якомога більшої кількості соціальних проектів. Минуло тижня сприяли в проведенні чемпіонату України серед студентів ЗВО з перетягування канату та богатирського багатоборства. Цього разу підтримали наших спортсменів на Чемпіонаті світу із Truck Pull. Крім того, вирішили подарувати на заході всім спортсменам та вболівальника виступ відомої української співачки Наталії Валевської.  Тож запрошуємо киян та гостей міста на спортивні змагання і чудовий концерт”,- говорить Віктор Лещинський.

Також він побажав нашим спортсменам-богатирям удачі та витримки. І, звісно, перемоги на Чемпіонаті світу із Truck Pull.

За словами співачки Наталії Валевської, вона із радістю погодилась виступити на цих змаганнях. Вважає, що своїми піснями надихне українських спортсменів на перемогу.

Змагання відбудуться під егідою Всесвітньої Ліги чемпіонів (SCL) та Федерації найсильніших атлетів України (UFSA).

Нагадаємо, що організаторами чемпіонату стали Міністерство молоді та спорту України, Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату (UFSA), Оболонська у місті Києві районна Державна адміністрація, Всесвітня Ліга чемпіонів (SCL) володар прав на Чемпіонати світу з тракпулу.

Генеральним партнером чемпіонату став депутат Київської міської ради, президент БФ «Культурні новації», голова МФО «Успішний Київ», меценат та книговидавець Владислав Трубіцин.

Турнір складається з трьох вправ:

  • арм овер арм (arm over arm) – тяга трака за канат, сидячи в упорі;
  • тяга важкої вантажівки в лямках за допомогою канату (harness and rope);
  • тяга вантажівки в лямках (harness).

У безкомпромісній боротьбі за титул зійдуться найсильніші богатирі з 10 країн світу: Mika Törrö Finland чемпіон Фінляндії, Johan Espenkrona Sweden чемпіон Швеції, Sean O Hagan Ireland чемпіон Ірландії,  Dainis Zageris Latvia віце-чемпіон Латвії, Roberto Rodriquez Spain чемпіон Іспанії, Kelvin de Ruiter Holland (чинний чемпіон світу),  Oleg Sylka Ukraine переможець етапу SCL,  Jonathan Cotton USA,  Roman Grekov Ukraine Богатир Року 2019,  Sebastian Kurek Poland та Anders Aslak Denmark чемпіон Данії.

У програмі заходу: в перервах між вправами, пройдуть силові конкурси для глядачів; концерт за участі танцювальних колективів студії D-T.O.P. ( Dance Theater ofPersonality) – танцювального театру особистості, зразкового ансамблю танцю «Райдуга», студії танців «Dance Family»; виступ відомої української співачки Наталії Валевської та дуету «Анна Марія», виступи  українських співачок MilaniaD_E_AСофії Єгорової, Ноемі КовчіСофії БілоїZHARA  та ін. Також глядачів порадують український рок-гурт «Нумер482» та  хіп-хоп гурт «Fo SHO». Крім того, відбудеться показ мод відомих брендів «See Arsi» та «Gufo».

До речі: Інтернет-видання “Оперативна Україна інфо” стало інформаційним партнером цього чемпіонату.

Читайте також: Як богатирі готувалися до Чемпіонату світу із Truck Pull у Києві.

Юрій Іванов

195

Юрій Іванов

Головний редактор