Наталія Валевська святкує ювілей, презентуючи нову пісню: «Рідна моя сім’я» (відео)

10 червня відома українська співачка Наталія Валевська презентувала нову пісню «Рідна моя сім’я». Це вона зробила в честь свого Дня народження, який святкує саме сьогодні. 

Про це артистка розповіла “Оперативній Україні інфо”.

“Коли людина проходить певний відрізок свого шляху, рано чи пізно вона розуміє, що найголовніше, не гроші чи здобутки, а саме – рідна сім’я. Не зважаючи на відстань, люди, кровні родичі, родина, повинні тримати зв’язок. Це наше коріння, це те, що є святим. Сім’я – це дар Божий, на жаль, не усі мають батьків, братів сестер та рідних людей. Пісня про найтепліше, найдорожче серцю, про родину”, – говорить Наталія Валевська.

За її словами, ця пісня, по суті, є біографічною, адже у ній розповідається історія людини, яка виїхала за кордон за певних життєвих обставин. Проте завжди з вірою у серці думає про Батьківщину та своїх близьких людей.

“За певних обставини, які виникли в Україні, деякі люди були змушені виїхати за кордон та шукати кращої долі, хоча діти залишились тут, так трапилось і у мене. У цій пісні, я також побачила свою матусю, яка проживає за кордоном”, – додає  співачка.

Наталія Валевська каже, що саме її мати  першою почула цю пісню та написала особливий меседж, який викликав хвилювання та певний щемливий момент.

До речі, для співачки мати – це завжди перший слухач та головний критик.

Редакція Інтернет-видання “Оперативна Україна інфо” щиро вітає артистку із ювілеєм та бажає їй міцного здоров’я, творчих успіхів, достатку, родинного затишку та особистого щастя.

Читайте також: Ірина Білик присвятила нову пісню пам’яті своєї матері.

Юрій Іванов

362

Юрій Іванов

Головний редактор