Що потрібно їсти, аби мати струнку фігуру

Чого і скільки слід покласти корисного в вашу тарілку

Розпочинаю ділитися з вами корисною інформацією про здорове харчування. Ні для кого не секрет, що від того, яку їжу ми їмо, залежить наше здоров’я. Саме тому дуже важливо мати орієнтири – групи продуктів і їхню кількість на день, щоб харчування приносило користь. Чого і скільки слід покласти корисного в вашу тарілку протягом дня.

⠀1/2 тарілки мають займати овочі або фрукти. Іншу половину тарілки ділимо на три частини.

На першій – білки: риба, птиця, яйця, м’ясо.

На другій – молочні продукти: молоко, кисломолочні напої, сири.

На третій – зернові, бобові, крохмаловмісні овочі, горіхи і насіння.

⠀Не забувайте пити просту воду…

Також необхідно включати здоровий жир до свого раціону. Важливо пам’ятати, що тваринні жири мають становити 1/3 від усіх споживаних жирів. Інша частина – рослинні олії холодного віджиму, горіхи, насіння, авокадо.

⠀Звісно, не забувайте пити просту воду. Використовуйте її, як основне джерело рідини протягом дня. Що стосується алкогольних та солодких газованих напоїв – вони не є компонентами здорової тарілки харчування.

Друзі, дотримуйтеся здорового раціону розподілу продуктів згідно з тарілкою здорового харчування. І дуже важливо не впадати в крайнощі – повністю відмовлятися від якихось видів продуктів. Головне, зберігайте баланс та різноманітність в харчуванні. І не забувайте про рух!  Усе це допоможе бути здоровими, фізично активними та підтримувати свою вагу в нормі.

Наталія Валевська, відома українська співачка

350

Юрій Іванов

Головний редактор