Наталія Валевська презентувала пісню “Я вам бажаю щастя”

Учора, 15 грудня, відома українська співачка Наталія Валевська презентувала на своєму YouTube-каналі нову пісню “Я вам бажаю щастя”. Ця композиція є автобіографічною та несе прихований стан артистки. 

Про це співачка розповіла “Оперативній Україні інфо”.

“Моя нова пісня мотиваційна та життєствердна. Для всіх людей головне у житті, на мою думку, це вірити, надіятись та любити. Це все, доволі прості речі, які потрібні кожному з нас для щастя. Підтримка та взаєморозуміння важливі, щоб підбадьоритися та почати робити перший крок назустріч своїй мрії. Ця пісня саме така, вона надихає, вселяє надію та віру в свої сили. Перефразувавши, я можу назвати цю композицію моїм особистим уставом та кодексом у житті. Я достатньо оптимістична натура і знаю, щоб іти вперед вам потрібна саме ця пісня”, – коментує співачка.

Наталія Валевська зізнається, що композиція повністю передає не легкий період, який зараз відбувається в її житті. Пісня “Я вам бажаю щастя” автобіографічна і знакова для неї. У подробиці вона не вдається, але натякає, що слухачі завжди можуть усе прочитати “між рядків”.

“Кілька років практикую для себе ще одну професію, таку як лайф-коуч та ментор. Допомагаю іншим людям покращувати якість життя, тому ця пісня має ще й певні лікувальні езотеричні властивості та правильні вібрації. Для мене це не просто слова, а усвідомлений вибір саме таких віршів та музики. Я, як ніхто, вірю в силу слова, тому назву цю пісню ще «кодом на щастя”,- додає співачка.

Над аранжуванням нового треку працював Назарій Гук (більш відомий як JULIK), Пісню написали в кращих традиціях української естради з метою актуалізації в наш час. Автором музики виступив відомий композитор та автор хітів Олексій Малахов, а автором слів стала Лариса Флінта. До слова, близько десяти років пісня чекала свого часу на так званій “поличці”.

Читайте також: Наталія Валевська виступила на святкуванні Дня будівельника у столиці.

Юрій Іванов 

272

Юрій Іванов

Головний редактор