«Наша рідна Україна москаля прогнала!»: JULIK присвятив пісню перемозі України (відео)

Український шоумен Юлік опублікував у соцмережах нову пісню, ставши на музичну оборону нашої країни. У ній музикант пророкує Україні перемогу у війні, яку підступно почала країна-агресор росія.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За словами музиканта, у цій пісні він використав фольклорні мотиви, звучання сопілки та цимбалів, щоб якомога яскравіше передати самобутність українського народу. А ідею взяв з віднайденого ним раніше запису бабусі із Західної України.

«Цю пісню створював у нестандартних для себе умовах. У ній йдеться про перебіг війни, яку росія почала проти України. Усім нині важко. Тож, аби підняти бойовий дух, підсилити мужність та єдність нашої нації, вирішив випустити цю композицію саме зараз. Українці – це народ, який знає за що бореться, бореться за своє життя і свободу.  Тож обов’язково все має закінчитися щасливо», – прокоментував артист.

Ключовими у пісні стали оці рядки: «На березі пташка заспівала – наша рідна Україна москаля прогнала!».

JULIK переконаний, що перемога України є беззаперечним фактом, який настане дуже швидко.

«Зозуля» візуалізована спільними зусиллями «BNProduction» та «Patriot rental». У кліпі передали нинішню ситуація в Україні, як російський окупант ступив на українську землю. Проте ЗСУ та український народ мужньо показує на що здатний та дає гідну відсіч ворогам.

Основний посил пісні та кліпу – це єдність і цілісність незламного українського народу. «Зозуля» є піснею перемоги, слави та гордості за Україну.

Усі кошти, які отримають від дистриб’юції пісні та кліпу, JULIK передасть на потреби ЗСУ та тим, кому ці кошти будуть потрібні найбільше.

Читайте також: Британія передала Україні дві карети швидкої допомоги для потреб військових частин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов 

407

Юрій Іванов

Головний редактор