Напередодні Дня Незалежності: MONATIK зіграє благодійний концерт в Osocor Residence

Команда Osocor Residence із перших днів повномасштабного вторгнення рф волонтерить та всіляко допомагає Україні вистояти й перемогти. Один з інструментів допомоги сьогодні — благодійні концерти, аби зібрати кошти нашим захисникам та хоча б на декілька миттєвостей повернути людей у щасливе минуле завдяки пісням. Саме з благодійною метою ідейний креатор «ART Оборона» MONATIK вийде на сцену Osocor Residence 23 серпня — напередодні Дня Незалежності України. (Концерт перенесли)

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

«Сьогодні найголовніше — не втратити надію. Тож маю надію, що «ART Оборона» не отримає продовження і війна скоро зникне з України. А ця музика — зможе відволікти, надихнути, нагадати», — коментує артист.

Від початку війни MONATIK і його команда займаються волонтерством та збирають гуманітарну допомогу для української армії. Усі кошти з монетизації EP «ArtОборона» йдуть на допомогу ЗСУ.

 MONATIK боронить Україну на творчому фронті — транслює всьому світові наші цінності, розповсюджує правду, присвячує відважній боротьбі українців з окупантами платівки, підтримує бойовий дух захисників та намагається освітити важкі воєнні дні своєю музикою.

До речі, MONATIK — не перший артист, який вийшов на сцену Osocor Residence із благодійною ціллю. 22 липня задля допомоги ЗСУ в резиденції відбувся великий концерт Вєрки Сердючки. Під час виступу української суперзірки вдалося зібрати 184 тис. грн, з яких 100 тис. грн перерахував Андрій Данилко перерахував до благодійного фонду «НЕОПАЛИМА КУПИНА» на купівлю 10 комплектів рацій. А 84 тис. грн команда Osocor Residence передала на придбання автівки для наших воїнів.

Далі буде. Кожен на своєму фронті — усі разом наближаємо перемогу України. До зустрічі 23 серпня — на сеансі музичної терапії від MONATIK!

Квитки можна придбати на сайті.

Читайте також: У Конча-Заспі на благодійному заході «З вірою в майбутнє» зібрали 134 тис. грн для ЗСУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

158

Юрій Іванов

Головний редактор