Найщасливіші країни: Фінляндія вшосте очолює рейтинг

Фінляндія шостий рік поспіль займає перше місце у рейтингу найщасливіших країн світу. Для дослідження опитали людей у понад 150 країнах. Країни розподіляють за рівнем щастя на підставі середньої оцінки життя за три попередні роки, тобто з 2020 по 2022 роки.

Про це йдеться у рейтингу World Happiness Report, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Опитування проводили за такими показниками: очікувана тривалість здорового життя, ВВП на душу населення, соціальна підтримка, низький рівень корупції, щедрість у спільноті, піклування про інших та свобода ухвалювати ключові життєві рішення.

Трійку найщасливіших країн світу очолюють Фінляндія, Данія та Ісландія. Проти минулого року Ізраїль піднявся на 5 пунктів і посів 4 місце, а Литва зайняла 20 місце, піднявшись за останні шість років на 32 пункти. Останні місця в рейтингу займає Афганістан (137 позиція) та Ліван (136 місце).

За спостереженнями дослідників, загальна доброзичливість у світі та рівень щастя зросли на 25%, якщо порівняти з докоронавірусним періодом.

Цьогорічний звіт особливу увагу також приділив Україні, яка піднялася проти минулого року з 98 на 92 місце в рейтингу. Сусідня з Україною Румунія посідає 24 місце, Словаччина — 29, Польща — 39, Угорщина — 51, Молдова — 63. А росія посіла 70 місце.

Читайте також: Наталія Валевська презентувала пісню “Я вам бажаю щастя”

Дивіться також відео: Фронтмен гурту «Діти Фрістайла» Денис Супруненко розповів,які зміни відбулися із гуртом за час війни

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

256

Тетяна Карпенко

журналіст