Над чим сьогодні працюватимуть нардепи на засіданні Верховної Ради

У середу, 3 листопада, розпочалося чергове пленарне засідання шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання. На ньому збираються розглянути  ряд важливих питань. Зокрема, кадрові зміни в Уряді.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” .

Так,  нардепи мають  розглянути питання про звільнення: Романа Абрамовського з посади міністра захисту довкілля та природних ресурсів; Олексія Любченка з посади першого віце-прем’єр-міністра – міністра економіки; Олексія Резнікова з посади віце-прем’єр-міністра – міністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій України; Олега Уруського з посади віце-прем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості  і Андрія Тарана з посади міністра оборони.

Крім того, запланували розгляд ряду питань про усунення неточностей чи неузгодженостей у раніше прийнятих законах.

У другому читанні мають розглянути проект Закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень”, № 5600.

Також у порядку денному є ряд ратифікаційних законопроектів.

Серед проектів постанов, які пропонують розглянути у цей день, зокрема, “Про призначення позачергових виборів Добропільського міського голови Покровського району Донецької області», № 5806 і “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції та можливої іншої протизаконної діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у місті Києві під час реалізації інфраструктурних проектів та соціально-економічних програм, у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності”, № 5763.

Нардепи розглянуть у другому читанні такі проекти Законів:

– “Про внесення змін до адміністративного та кримінального законодавства щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки України”, № 3959-1;

– “Про адміністративну процедуру”, № 3475;

– “Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну”, № 4358.

Читайте також: Уряд обговорює з бізнесом механізми підтримки в умовах карантину.

Юрій Іванов

101

Юрій Іванов

Головний редактор