Національний музей архітектури та будівництва запускає в роботу власний сайт

За кілька днів у Національного музею архітектури та будівництва з’явиться власний сайт.  На ньому можна буде дізнатися про історію галузі та переглянути світлини експонатів, якими поповнився цей культурний осередок. 

Про це “Оперативній Україні інфо” розповів президент Національного експертно-будівельного альянсу Віктор Лещинський.

Віктор Лещинський демонструє цеглини, які кілька місяців тому подарували музею. 

За його словами, на сайті розмістять інформація про історію музею, його роботу, статті про те, як розвивалася архітектура та будівництво в Україні. Також опублікують світлини з експонатами:

“Наш музей існує всього вісім місяців. Проте за невеликий відрізок часу назбирав уже чимало експонатів. Деякі нам навіть дарували люди, наприклад, старовинні цеглини, кахлі та малюнки на будівельну тематику.  Про це розповідав неодноразово на своїй офіційні сторінці у Фейсбук. Тепер інформацію про нові експонати будемо розміщувати на спеціальному сайті. В майбутньому тут опублікуємо фільми з історією архітектури столиці та інших міст”.

Нагадаємо, цим музеєм опікується БО “Благодійний Фонд Віктора Лещинського. У цьому його підтримує Національний експертно-будівельний альянс України та група компаній Win Experts.

Віктор Лещинський наголошує, будівельна галузь – одна із найважливіших у нашому суспільстві, а професії будівельник, архітектор, проєктант, експерт є такими, на які треба звертати більше уваги та популяризувати їх серед молоді. Тож завдяки музею будуть це робити.

Кілька місяців тому на Всеукраїнському конкурсі обрали логотип для цього закладу. Його автором стала киянка Ксенія Лисюк. Дівчина отримала відзнаку від Фонду Віктора Лещинського та грошову премію у розмірі 10 тис. грн.

Приміщення музею знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців,77.

Читайте також: Фонд Віктора Лещинського підтримав благодійний проект “Я з тобою!”.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!
Юрій Іванов 

1 038

Юрій Іванов

Головний редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 4 =