На Закарпатті врегулювали конфлікт із мітингувальниками та пояснили чому не буде сесії облради

Сьогодні, 28 жовтня, в Ужгороді під стінами Закарпатської обласної ради – “гаряче”. Сюди на протести вийшли афганці, чорнобильці та військові пенсіонери з вимогою не закривати Обласний госпіталь Інвалідів Війни та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Оскільки  на черговій сесії облради депутати, нібито, мали розглядати це питання. Конфлікт вдалося врегулювати, а сесію проводити не стали.  

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Щойно до людей виходив нардеп, голова Закарпатської організації “Слуга Народу” Микола Тищенко, аби поспілкуватися із людьми та розібратися в цій проблемі. Потім він провів нараду  із  депутатами облради однойменної фракції та головою облради Олексієм Петровим.

За 15 хвилин вони вийшли до людей і зробили спільну заяву:

“Сьогодні під Закарпатською обласною радою дуже гаряче. Політичні опоненти спробували ввести людей в оману, розповсюджуючи інформацію про закриття обласного госпіталю інвалідів Війни та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Наша команда не допустить свавілля та саботажу. Ми пообіцяли громадянам, що без їх згоди жодних реформ, реструктуризації або закриття лікарень та госпіталів відбуватись не буде! У зв’язку з чим, наша фракція «Слуги Народу» виступила з ініціативою не проводити сесії облради поки не проведемо громадські слухання з питань реформ медичної, освітньої та будь-якої іншої суспільно значущої галузі. Слава Україні”, – заявив нардеп Микола Тищенко.

Читайте також: На Закарпатті проходить мітинг: людей збурили псевдо-закриттям обласного госпіталю (відео).

Юрій Іванов 

495

Юрій Іванов

Головний редактор