На Закарпатті у горе-матері забрали двох малюків (подробиці)

У селі Вари Берегівського району, що в Закаарпатській області, поліцейські разом з представниками соціальних служб вилучили від матері двох маленьких хлопчиків. Жінка не догляда за ними та утримувала в антисанітарних умовах.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в поліції області.

За попередньою інформацією, вчора, 3 листопада, до поліцейських Берегівщини звернулися представники органів місцевого самоврядування. Вони повідомили , що в одній із сімей у селі Вари маленькі діти проживають у неналежних умовах та без піклування батьків.

Правоохоронці одразу ж виїхали за вказаною адресою та виявили діток. Вони знаходилися в будинку в антисанітарних умовах, без їжі та тепла. А також мали явні ознаки простудних захворювань.

Тепер малюки перебувають у дитячій лікарні міста Берегово. Лікарі надали хлопчикам необхідну допомогу та проводять їх комплексний медичний огляд.

Поліцейські-ювенали також продовжують піклуватися про діток. Адже й сьогодні навідалися до них у медзакладі. Принесли їм одяг, іграшки та смачні каші.

Наразі матір дітей, 28-річна місцева мешканка, нестиме адміністративну відповідальність відповідно до статті 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Також в підняли питання, щоб вилучити трьох старших дітей  та перевести їх до дитячого будинку.

Правоохоронці Закарпаття звертаються до краян із проханням: “Якщо ви є свідком чи володієте інформацією про неналежний догляд за дітьми, не будьте байдужими – одразу ж повідомляйте про такі факти в поліцію”!

Читайте також: Поліція Одеси розшукує 10-річну Анастасію Клименко (фото).

Юрій Іванов 

131

Юрій Іванов

Головний редактор