На Закарпатті почали будувати новий навчальний заклад

​Сьогодні, 11 листопада, в смт Кольчино Мукачівського району, що на Закарпатті, відбулось урочисте закладання “капсули часу” у фундамент майбутнього додаткового корпусу Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у прес-службі партії “Слуга Народу” в Закарпатській області.

До заходу долучилися народний депутат України Михайло Лаба, керівник фракції «Слуга Народу» Закарпатської обласної ради, депутат Едгар Токар та керівник фракції «Слуга Народу” Мукачівської районної ради, депутат Роман Тарабій.

На початку заходу з вітальним словом виступив нардеп Михайло Лаба:

«Ми закладаємо «капсулу часу» у фундамент майбутнього додаткового корпусу школи. Через нестачу місця під навчальні класи, чинний навчальний заклад селища не може прийняти всіх учнів, які прагнуть здобути тут середню освіту. Так, у селищі Кольчино та селі Кендерешів проживає 656 дітей шкільного віку. А місць у школі – всього 471. Тому нагальним є питанням будівництва ще одного приміщення для школярів».

Школу в селищі планували збудувати понад 30 років. Наразі через нестачу місць у школі, понад 150 дітей двох населених пунктів (Кольчино, Кендерешів) здобувають освіту у місто Мукачево. Нову будівлю для дітей зведуть за сприяння команди Президента на Закарпатті.

Про кількість учнів, які зможуть навчатися у майбутній школі, розповів Едгар Токар:

«Нарешті настав час змін. З появою додаткового шкільного приміщення дітям не потрібно буде відвідувати школу в дві зміни, як це робили колись. І при цьому витрачати час на дорогу до Мукачева. Майбутню школу планують обладнати для 332 дітей. Її територію облаштувати майданчиками для відпочинку та спортмайданчиками  для гімнастики, баскетболу та волейболу. А у самому приміщенні розмістити тренажерний зал, спортзал, навчальні майстерні, їдальню, терапевтичні та процедурні кабінети та інше».

А за словами Романа Тарабія, від того, які умови будуть створені для навчання дітей, яку освіту вони отримають, залежатиме і майбутнє нашої держави:

«Для учнів та вчителів цього селища школа – болюче питання. Адже через нестачу місць, для дітей облаштували класи у підвальних приміщеннях. Ми маємо піклуватися про дітей. Вкрай важливо, аби вони зростали у комфортному середовищі».

Читайте також: В Ужгороді урочисто заклали капсулу та наріжний камінь у фундамент кафедрального собору ПЦУ (подробиці)

Редакція “Оперативної України інфо”

470

Редакція

"Оперативна Україна інфо"