На Закарпатті для депутатів партії “Слуга Народу” провели круглий стіл (подробиці)

Сьогодні, 2 жовтня, в Ужгороді відбувся круглий стіл за участі представника центрального офісу політичної партії “Слуга Народу” Володимира Панченка, секретаря Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна, секретаря обласного осередку цієї ж партії Ольги Кривошеєвої, депутатів місцевого самоврядування, голів громад та голови Закарпатської облради Олексія Петрова.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо“.

Під час фасилітаційної (Фасилітація – це полегшення виконання завдання, спосіб допомогти групі мислити в найкращий спосіб, – ред.) сесії “Три проекти розвитку” кожен депутат надав головну проблему свого округу та способи її вирішення.

Крім того, представники влади повідомили про ідеї, які вони планують втілити на своїх округах. Також обговорили слабкі і сильні сторони своїх задумів та можливості їх реалізації.

Нагадаємо, що під час останнього робочого візиту на Закарпаття народний депутат України, Голова Закарпатського осередку партії “Слуга Народу” Микола Тищенко провів робочу нараду з головами фракцій усіх рівнів однойменної партії  у регіоні.

Читайте також: На Закарпатті почали виділяти землю на Президентський аеропорт (відео).

Зоя Брюхович

626

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті