На Вінниччині чоловік систематично гвалтував свою 17-річну доньку (подробиці)

На Вінниччині поліцейські затримали 38-річного чоловіка, якого підозрюють у систематичному ґвалтуванні своєї 17-річної доньки. 

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в прес-службі поліції Вінницької області.

Так, 2 листопада до поліції подзвонила матір потерпілої дівчини. Вона повідомила, що її колишній чоловік вивіз в автомобілі за місто їхню неповнолітню дочку. І там її зґвалтував.

Згодом неповнолітня розповіла поліцейським, як батько впродовж року систематично чинив над нею сексуальне насильство. Часто бив гумовим кийком та всіляко залякував.

Дівчина проживала з батьком та мачухою. Навчається в одному з вишів. Її рідна матір наразі знаходиться на заробітках за кордоном. Через систематичні побої вона боялась раніше комусь розповісти про насильство. Після чергового зґвалтування не витримала та все ж таки сказала про це матері.

Чоловіка затримали в процесуальному порядку. Він раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.

Нині триває слідство.

Нагадаємо, що нещодавно  на Одещині поліцейські затримали 43-річного жителя Степанівської територіальної громади, який переховувався після вчинення сексуального насильства над 73-річною односельчанкою.

Читайте також: На Полтавщині затримали 29-річного чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні жінки (подробиці).

Юрій Іванов 

157

Юрій Іванов

Головний редактор