На війні загинув снайпер-розвідник Тенгрі родом із Полтавщини

Сьогодні, 5 вересня, стало відомо, що під час виконання бойового завдання, отримавши поранення несумісні з життям, загинув спецпризначенець снайпер-розвідник Тенгрі, який жив в Опішні, що на Полтавщині.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Опішнянську територіальну громаду.

Загинув спецпризначенець снайпер-розвідник з найбільшою кількістю вдало виконаних супер складних та надзвичайно ризикованих завдань.

Про подвиги великого Воїна ходять легенди по фронту, як про взірець сміливості, мужності та іноді на межі людських можливостей. Професіонал, віртуоз своєї справи, він допомагав всім й навчав молодих воїнів, передавав свої знання та досвід.

«Україна втратила великого Воїна, одного із кращих своїх Синів. Ця втрата болить і Опішні, бо нам випала доля і честь жити в одному селищі із цим Героєм. Іноді нашими вулицями проїздив військовий автомобіль із номерними знаками «путін – …..» за кермом якого був Тенгрі.  Із 2014 року його рідко можна було побачити в Опішні. Тенгрі не дозволяв собі відпочинок. Колись він сказав: «Кожен день моєї відсутності на фронті може вартувати життя нашим хлопцям. Як я можу їх покинути?», – розповідають у громаді.

На жаль, навіть після загибелі Тенгрі не можна розкривати його особистість. Героя на фронті знали всі підрозділи та особисто керівники спецоперацій, часто радились  з ним. Найкращі воїни фронту пишались дружбою з цим Велетнем. Людина-Скала, небагатослівний та частіше мовчазний, кожне його слово було на «вагу золота».

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Вічний спокій та вічна пам’ять захиснику України! 

Читайте також:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

1 376

Тетяна Карпенко

журналіст