На війні загинув оператор телебачення і кіно Дмитро Шиповський

21 вересня під мінометним обстрілом російських окупантів поблизу села Дружба, що на Донеччині, загинув оператор Дмитро Шиповський.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Інститут масової інформації.

До лав ЗСУ Дмитро Шиповський вступив у березні цього року.

Останнім часом співпрацював із «Приват ТБ: Харків» й телеканалом «Аль Джазіра». До кінця 1990-х Дмитро працював у Харкові. Знімав дитячі програми «Дітвора», «Вечірня казка», «В гостях у Дрьоми».

Захисник запам’ятався також як кінооператор і оператор-постановник. Дмитро Шиповський працював над фільмами «Одного разу в Україні (2015), «Війна на нульовому кілометрі (2017), «Юкі», що потрапив до короткого списку AIPS Sport Media Awards 2020.

Був активним учасником Революції Гідності.

Українська журналістика втратила вже 39 медійників. З них вісім – під час виконання журналістської діяльності, 31 загинули як учасники бойових дій або внаслідок російських обстрілів.

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Вічний спокій та вічна пам’ять захиснику України! 

Читайте також:

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

222

Тетяна Карпенко

журналіст