На війні загинув 32-річний захисник із Полтавщини

11 квітня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Білогорівка Донецької області загинув Сергій Черненко, житель села Чутівка Оржицької селищної територіальної громади, що на Полтавщині.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в Оржицькій селищній раді.

Сергій Черненко загинув на полі бою, не доживши всього кілька днів до свого 33-річчя, не встигнувши створити свою сім’ю, втілити найсміливіші плани і мрії.

За покликом свого серця і совісті захисник з перших днів війни став членом добровольчого формування Оржицької ТГ, а з 28 січня 2023 року добровільно пішов до лав ЗСУ. До останнього чесно та віддано виконував свій обов‘язок.

Про повернення Героя додому повідомлять додатково.

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Вічний спокій та вічна пам’ять захиснику України! 

Читайте також:

Дивіться також відео: «Освіта під час війни:з перших уст». Випуск1. Директор ННІ«Єропейської школи бізнесу»МЄУ Юлія Ремига

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

800

Тетяна Карпенко

журналіст