На “Ужгородській регаті” збиратимуть кошти для хворого Павлика Мотички

У неділю, 25 липня, в обласному центрі Закарпаття на річці Уж відбудеться змагання “Ужгородська регата-2021”. На ньому збиратимуть кошти для лікування Павлика Мотички.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

“Ужгородська регата” – веселе спортивне змагання, сплав по річці Уж на плавзасобах різної конструкції.

Цьогоріч  регата матиме благодійну складову. Під час змагання збиратимуть кошти на лікування Павлика Мотички з Міжгірщини. Йому встановили діагноз СМА.

Нагадаємо, щоб врятувати малюка  потрібна ін’єкція Zolgensma. Її вартість 2,3 млн дол. Для сім’ї  хлопчика ця сума непосильна.

Змагання розпочнеться о 12 годині біля Підзамкового моста (правий берег).  Звідти учасникам потрібно проплитивти до фінішу – моста Масарика, навпроти готелю “Ужгород” (лівий берег).

Спортсмени можуть використовувати будь-які не моторні плавальні засоби: човни, надувні човни, плоти і т.д. Вітаються саморобні конструкції, оригінальний декор і костюми.

Кількість членів екіпажу не обмежена, але до фінішу “судно” повинно припливти з повним його складом.  Внесок з плавзасобу – 100 грн.

За результатами регати будуть нагороджені переможці в таких номінаціях: “Летючий Голандець” (найшвидше судно), “Веселий Роджер” (найоригінальніше судно), “Чорна каракатиця” (найшвидше судно серед саморобних), “Ноів ковчег” (найчисленіший екіпаж).

“Ужгородська регата” не обмежується тільки запливом: на фініші учасників чекатиме фудкорт та вечірка.

Зареєструватися для участі у змаганні можна на сайті.

У випадку незадовільних погодних умов або стану річки регата може бути перенесена, про що буде повідомлено додатково.

Читайте також: На Мукачивщині відбудеться фестиваль кіфликів.

Зоя Брюхович

307

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті