На Ужгородщині провели перший відкритий турнір з воркауту

Вчора, 28 червня, у селі Оноківці пройшов Кубок Ужгородщини з воркауту  «Ужанський здоровань».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» із місця подій.

Змагання відбулися на оноківському спортмайданчику «Ужанський», який нещодавно подарував Оноківській ОТГ підприємець та меценат Арсен Мелкумян.

«В Оноківському ОТГ не було жодного спортивного майданчика для місцевих мешканців. На жаль, не у всіх людей є можливість відвідувати спортзали в Ужгороді. Тому ми вирішили подарувати оноківській громаді кросфітовський майданчик. На ньому можна виконувати різноманітні спортивні вправи й займатися спортом безкоштовно», – зазначив Арсен Мелкумян.

За його словами, основною метою «Ужанського здорованя» є привернення уваги людей до здорового способу життя та популяризації спорту в будь-якому його прояві.

За титул “Ужанський здоровань” змагалися хлопці з обласного центру та району, а також одна дівчина. Систему змагань розробив один із топових фітнес-тренерів Ужгорода, засновник фітнес-студії “Power studio” – Юрій Теличко, який повідомив:

«Учасники турніру виконували 4 види вправ, серед яких: підтягування, віджимання на брусах, віджимання в уклоні на пряму та підйом на перекладинах. Перемога залежала від кількості повторів, які зміг зробити спортсмен».

За результатами змагання третє місце посів Біляк Дмитро, друге – Василь Ганич. А першість здобув Михайло Тафінчук. Силачі отримали від організаторів грошові винагороди в розмірі 1000, 1500 і 2500 грн.

Читайте також: ​На Ужгородщині в турнірі з армреслінгу за першість змагалися світові чемпіони.

Зоя Брюхович

301

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті