На Україну насувається аномальна спека

На територію України насувається циклон Люцифер з Африки. У понеділок, 16 серпня, температура повітря підніметься до 35-39° тепла.

Про це “Оперативній Україні інфо”повідомили в Українському Гідрометцентрі.

За даними синоптиків, абсолютний максимум температури повітря складатиме 35-39° тепла, у південних, східних, більшості центральних, Тернопільській та Чернігівській областях місцями 40-42°, в гірських районах 30-35°, на високогір′ї Карпат 26-28°.

14-16 липня у Харківській, Луганській, Київській, Сумській, Полтавській, 14 серпня і в Чернігівській, 15 серпня і в Рівненській, Вінницькій, 16 серпня у північних, центральних, Харківській, Луганській та Тернопільській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

За інформацією WetterOnline Люцефер вже охопив половину Європи. Червоним забарвленням на прогностичній карті видно, що аномальна спека вже на материку. Наприклад внаслідок аномальної хвилі тепла, на острові Сицилія зафіксовано температуру +48,8 градуса. Ця позначка є рекордною не лише для Італії, але і для всієї Європи. В Італії температура сягнула позначки +38°C, а в Іспанії — +41°C.

Читайте також: На Львівщині випав град розміром з яйце (відео).

Зоя Брюхович

4 200

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті