На Тижні моди у Нью-Йорку презентують чотири відомі українські бренди

З 8 по 12 вересня у Нью-Йорку відбудеться Тиждень моди. Під час якого “Український модний альянс” представить чотири відомі українські бренди.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у  Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Український модний альянс з 10 по 16 вересня продемонструє такі українські бренди: 91 Lab, Elena Reva, Foberini, Kachorovska. Вироби модельєрів буде можна побачити на вулиці Бродвей 676, на другому поверсі.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів чим здивують речі українських дизайнерів:

“В колекціях наших дизайнерів і автентичний, і ультрасучасний одяг, і мікс з національного та креативно-міжнародного. Українським креативним індустріям є чим пишатися. А те, що наші дизайнери беруть участь в одній з найвідоміших подій у світі моди, лише підкреслює економічний потенціал та конкурентоспроможність українських модних брендів на міжнародних ринках та в Україні”.

Що відомо про бренди, які представлять на тижні моди у Нью-Йорку:

Бренд 91Lab представлятиме трикотажний одяг дизайнера Анни Панченко. 91LAB — втілення всіх складних трикотажних рішень рівня haute couture.

ELENA REVA — це бренд жіночого одягу класу люкс, що працює в напрямку сучасного дизайну із арт спрямованістю. Марка тріумфує жіноче начало, лаконічні форми і арт-спрямовані принти.

FOBERINI позиціонує себе як бренд із сучасною формою та художнім змістом. Дизайнери бренду створюють одяг із елементами вишивки, що має глибокий сенс. Моделі виготовляють вручну, кожна модель має якийсь традиційний елемент — декоративні шви, китиці та інше. Кредо бренду — жіночість та екологічність.

Kachorovska — це український бренд взуття, сумок та аксесуарів з натуральних матеріалів. Серед колаборацій Kachorovska — спільні колекції з Тіною Кароль, Катею Сільченко (the COAT by Katya Silchenko), ілюстратором Сергієм Майдуковим.

Читайте також: Нова кутюрна колекція “Chanel” (+відео).

Зоя Брюхович

213

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті