На трасі Київ-Чоп ремонтують мости у напрямку угорського кордону

На Закарпатті ремонтують два мости по міжнародній трасі Київ-Чоп у напрямку, що веде до угорського кордону.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у прес-службі Закарпатської обласної державної адміністрації.

Мости відновлюють між селом Тийглаш і містом Чоп. За словами заступника голови Закарпатської ОДА Іштвана Петрушки, з кожним днем транспортні артерії Закарпаття стають ще якіснішими завдяки реалізації президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відремонтовані автодороги та мости зменшать кількість аварійних ситуацій в області.

«На Закарпатті проводять ремонти на кількох ділянках міжнародного маршруту М-06 Київ – Чоп, що веде до державного кордону з Угорщиною. Наразі підрядна організація знімає зношене покриття та розбирає стару монолітну плиту з двох мостів», – зазначив заступник очільника області .

Також депутат Закарпатської ОДА від партії “Слуга Народу” додав, що на Закарпатті проводяться ремонтні роботи автомобільної дороги у селі Павлово. Там влаштовують верхній шар покриття з дрібнозернистого асфальтобетону товщиною 5 см.

Нагадаємо, за президентською програмою «Велике будівництво» в Україні триває оновлення мостів. До кінця 2021 року разом із 6 500 км доріг планують відбудувати 150 мостів.

Читайте також: В Ужгороді на урочистому Віче до 1128-річниці відзначили видатних жителів міста.

Зоя Брюхович

113

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті