На Полтавщині жінка порізала ножем поліцейського

У Миргороді, що на Полтавщині, правоохоронці затримали 22-річну жительку міста. Вона ножем порізала офіцерові передпліччя, коли той намагався припинити її протиправну поведінку у публічному місці.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в поліції області.

6 липня, близько 17-ї, слідчо-оперативна група прибула на вул. Спартаківську за завданням диспетчера Центру управління нарядами «102». Правоохоронців викликали через неадекватну поведінку молодої жінки посеред вулиці.

Вони упізнали її, як тільки дісталися визначеного місця. Від початку року миргородка регулярно потрапляла в поле зору поліції та суду й встигла «заробити» низку адміністративних стягнень за систематичні порушення публічного порядку.

Останній випадок не був виключенням. Щоправда, цього разу від нецензурної лайки жінка перейшла до погроз, адресованих поліцейським. Одну з них – порізати ножем – вона, на жаль, привела в дію.

Порушницю затримали в порядку ст. 208 КПК України та направили до спеціалізованого закладу для обстеження.

До речі, за спричинення тілесних ушкоджень поліцейському при виконанні службових обов’язків (залежно від їх тяжкості) Кримінальний закон передбачає від 5 до 12 років. позбавлення волі.

Читайте також: На Волині чоловік зарізав сина.

Юрій Іванов 

354

Юрій Іванов

Головний редактор