На початку жовтня Землю накриє магнітна буря

У суботу, 1 жовтня, Землю може покрити магнітна буря класу G2.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За інформацією сайту відстеження космічної погоди Spaceweather, вона стане наслідком «подвійного удару». Так, на нашу планету звалиться потік сонячного вітру, джерелом якого є екваторіальна діра на Сонці. Крім того, на зірці відбувся корональний викид маси (СМЕ), який, як очікується, пройде дуже близько від планети. Потенційно він також може її «зачепити».

Корональні викиди маси – це викиди великої плазмової хмари з корони Сонця. До космосу потрапляють мільярди частинок, які рухаються на швидкості мільйонів кілометрів на годину. Що рухає такими викидами, достеменно невідомо. Вчені припускають, що в їхньому формуванні важливу роль відіграє магнітне поле Сонця.

Магнітні бурі можуть впливати і на стан літніх та метеозалежних людей. Так, людина може відчувати головний біль, запаморочення, нудоту, дратівливість, безсоння, біль у м’язах тощо.

Читайте також: «Бабине літо» в Україні: синоптик дав прогноз

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

66

Тетяна Карпенко

журналіст