На Микільській Слобідці сутички між поліцією та активістами (подробиці)

Сьогодні, 25 жовтня,  у Києві на Микільсько-Слобідській вулиці поліція розібрала барикади, якими активісти хотіли завадити будівництву трьох 25-ти поверхівок.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомила Олена Медведенко.

“Тітушки та поліція розбирають барикаду безстрокової акції. Затримали активіста за, начебто, хуліганство та непокору правоохоронцям. Їдемо до Дніпровського управління поліції”, – написала активістка на своїй сторінці у Фейсбук.

Відео із місця події можна побачити тут.

Раніше у ЗМІ повідомляли, що фірма “Нова Слобідка” збирається звести три 25-ти поверхові будинки на вулиці Микільсько-Слобідській, 7-9. Тривалий час це будівництво було “заморожено” через судові позови та кримінальні провадження. А на земельну ділянку накладали арешт. Проте з початку серпня ця компанія знову поновила будівництво багатоповерхівок.

Київський міський голова Віталій Кличко звернувся до керівництва столичної поліції щодо дій правоохоронців на Микільській Слобідці, які сьогодні відтіснили працівників “Муніципальної охорони”, щоб  створити коридор для проїзду техніки на майданчик будівництва, проти якого виступає громада.

Чим завершиться інцидент повідомимо згодом.

Читайте також: Будівля “Квіти України” в Києві перетворилася на покинутий довгобуд.

Юрій Іванов 

315

Юрій Іванов

Головний редактор