На фронті загинув столичний екскурсовод Сергій Міронов

На війні загинув активіст, автор блога «Зникаючий Київ» Сергій Міронов, який відновлював історичні двері столиці.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на депутатку Київради Ксенію Семенову.

Київський екскурсовод захищав Україну з першого дня повномасштабного вторгнення.

«Гинуть люди, які любили Київ усім серцем і своїми справами. Люди, які любили vanishing Київ (що зникає) і хотіли його трохи зберегти для нащадків, самі зникають. Це дуже боляче», – зазначила Ксенія Семенова.

Сергій Міронов не міг порозумітися із комунальниками, які заважали йому без дозволу реставрувати двері. Тож вона запропонувала зробити йому посвідчення помічника депутата, але не встигла зробити це до 24 лютого.

Чоловік хотів уберегти історичну спадщину Києва, однак після повномасштабного вторгнення – долучився до лав захисників України.

Воїн так писав про страх війни очима військового:

«Розриви дедалі ближче й ближче – вони повільно повзуть до тебе. Дедалі більше й більше землі сиплються на твою голову. Дедалі голосніше свистять осколки. Коригувальник, що цілодобово висить у небі над твоєю головою, просто виконує свою роботу. Кожен наступний хлопок може бути останнім у твоєму житті, але що ти можеш вдіяти? Пронесе-не-пронесе».

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Вічний спокій та вічна пам’ять захиснику України! 

Читайте також:

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

1 126

Тетяна Карпенко

журналіст