На фронті загинув артист балету Одеської опери

Днями стало відомо, що під час виконання бойового завдання на фронті загинув 31-річний артист балету Одеського оперного театру Ростислав Янчишен.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на сторінку театру.

Понад десять років Ростислав Янчишен служив в Одеській опері, а у перші дні війни вступив до лав ЗСУ, щоб героїчно боронити Україну, яку любив понад усе. Відтак балетки артиста змінилися на армійські берці, а музика улюблених вистав – на звуки мінометної черги.

Однією з його яскравих партій була партія солдата, який гине на війні, у сучасному балетному дивертисменті “Тримай”. За страшним вироком долі, ця партія виявилася пророчою для артиста.

“Світла, талановита, порядна, інтелігентна людина. Він одним з перших пішов захищати Батьківщину! Не за повісткою, не за наказом, а за власним рішенням, за покликом серця і усвідомленням своєї патріотичної місії”, – не стримав сліз завідувач балетної трупи театру Гаррі Севоян.

Про повернення Героя додому повідомлять додатково.

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Вічний спокій та вічна пам’ять захиснику України! 

Читайте також:

Дивіться також відео: TAYANNA виступила на Всеукраїнському благодійному заході під егідою ГО FENIX CHARITY

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

59

Тетяна Карпенко

журналіст