На фронті загинув 21-річний майстер тайського боксу

За день до нового року, 30 грудня, у боях під Бахмутом, що на Донеччині, загинув майстер тайського боксу Владислав Вакуленко.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Національний університет фізичного виховання та спорту України.

Влітку хлопець отримав диплом НУФВСУ, мріяв про майбутнє і перемогу, але ворожа куля забрала життя молодого Героя.

Паралельно з навчанням Владислав Вакуленко займався тайським боксом – муай-тай. Смерть свого вихованця прокоментував тренер Станіслав Войтенко:

«Влад зустрічав будь-які труднощі з усмішкою, що відображалася у всіх усередині. Людина, яка несла світло, була відважною і доброю. Могла просто так прийти і вручити подарунок, підтримати, пожартувати. Викладався на всі сто на тренуваннях. Віддав своє життя в боротьбі із загарбником. Ти – приклад відваги і хоробрості. Спочивай з миром, друже».

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Вічний спокій та вічна пам’ять захиснику України! 

Читайте також:

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

124

Тетяна Карпенко

журналіст