На Черкащині попрощалися із полеглим 45-річним захисником

Сьогодні, 12 травня, у Корсунь-Шевченківській громаді, що на Черкащині, відбулося прощання із старшим солдатом ЗСУ Сергієм Костенком.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомив очільник Корсунь-Шевченківської громади Віталій Мацюк.

«Ми провели в останню земну путь мужнього земляка, військовослужбовця  Збройних Сил України, старшого солдата Сергія Костенка. Ще одна непоправна втрата для рідних, ще одне серце, яке перестало битися заради нашого майбутнього у вільній і незалежній Україні»,- зазначив Віталій Мацюк.

Народився Сергій Костенко 20 грудня 1977 року. Навчався в 5 школі нашого міста, потім закінчив Гарбузинське профтехучилище №33, після чого проходив військову службу в лавах Збройних Сил України. З 2000 року працював на ХПП.

Жив і працював у Корсуні- Шевченківському, тут створив сім’ю, тут будував свої плани на майбутнє. Мав найкращі людські чесноти – щирість, чесність, доброзичливість. Був найкращим другом, вірним побратимом, люблячим чоловіком, найкращим в світі татком та сином.  З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну пішов захищати рідну землю від московської орди. Загинув 7 травня на Донеччині  під час збройного нападу смертю хоробрих, захищаючи волю та незалежність України, її суверенітет та територіальну цілісність при виконанні бойового завдання.

Уклінно, живим коридором проводжали Захисника – Сергія Костенка. На його честь пролунали залпи військового салюту.

«Ми не знаємо, скільки горя ще принесе нам ця жорстока війна, скількох дітей залишить сиротами, дружин вдовами і скільки ще материнських сердець страждатиме від невимовного болю від втрати найдорожчого. Проте впевнені, що завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав за нас найцінніше – своє життя. Висловлюємо щирі співчуття матері, сину та дружині, всім рідним та близьким, побратимам загиблого Захисника України. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голови у скорботі та пошані перед мужністю нашого Воїна, нашого Героя»,- додав очільник Корсунь-Шевченківської громади.

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Вічний спокій та вічна пам’ять захиснику України! 

Читайте також:

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

877

Юрій Іванов

Головний редактор