На Черкащині підняли великий Державний Прапор за участі Президента (фото і відео)

Сьогодні, 23 серпня, у географічному центрі України, який розташований поблизу Шполи (Черкаська обл.), у День Державного Прапора України, урочисто підняли великий державний стяг над унікальним монументом.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

До заходу особисто долучився і Президент України Володимир Зеленський. Він привітав у своїх промові присутніх зі святом:

“Вітаю всіх зі святом. Сьогодні нас об’єднає спільна дія, об’єднає спільна мета: ми разом піднімаємо прапор і маємо піднімати Україну, піднімати Україну тільки разом… З Днем Державного прапора України! Для нас синьо-жовтий стяг – більше, ніж прапор, більше, ніж офіційний атрибут! Це – міст крізь століття боротьби за незалежність, що з’єднує нас, що з’єднує десятки поколінь. Це – наставник, який нас надихає і мотивує, коли ми просто його бачимо. Це – наш янгол-охоронець, що майорить у небі так яскраво, щоб Бог не забував про нас кожного дня”.

Президент розповів, що у географічному центрі України біля флагштока з національним стягом розміщено артоб’єкт, де розташовано 25 сталевих крил, що уособлюють 24 області України й український Крим.

Також на захід завітав президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський. Він каже, що брав участь у створенні даного об’єкту:

«Пишаюсь, що мені випала нагода стати одним із почесних гостей. Оскільки теж брав участь у створенні даного об’єкту. Монумент стане не тільки окрасою, а ще й гордістю цієї місцевості».

Читайте також: В Ужгороді до Дня Державного Прапора підняли найбільший стяг в області (фото).

Юрій Іванов

402

Юрій Іванов

Головний редактор