На «болотах» лишилися ще одного Генерального консульства

За консульські та паспортні питання для московитів в окрузі закритого Генерального консульства Німеччини в Калінінграді тепер відповідає консульство в Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Консульство Німеччини в російському ексклаві Калінінграді на Балтійському морі закривається з 30 листопада. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті відомства.

“Генеральне консульство в Калінінграді закрито з 30 листопада 2023 року. Відтепер за консульські та паспортні питання в окрузі Генерального консульства в Калінінграді відповідає Генеральне консульство в Санкт-Петербурзі, тоді як Візовий відділ посольства в Москві відповідає виключно за обробку візових питань”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, чотири з п’яти консульств Німеччини в Росії закрили в травні, коли Берлін на вимогу рф намагався скоротити кількість державних службовців у країні до 350.

Також повідомлялося, що міська рада фінського міста Турку одноголосно ухвалила рішення про придбання будівлі колишнього генерального консульства росії та будівництво нової будівлі на його місці.

Читайте також: 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

 

57

Alex

Адміністратор