На благодійному матчі в Решетилівці зібрали майже 10 тис. грн на потреби ЗСУ (фото)

Днями в місті Решетилівка, що на Полтавщині, Полтавські спортивні журналісти (ПСЖ) провели свій 10-й матч у межах благодійної акції підтримки ЗСУ з командою місцевого «Динамо».

Про це «Оперативній Україні інфо» розповів журналіст, член НСЖУ Віталій Скобельський.

За його словами, матч був цікавий і результативний:

«Динамо» на рідному стадіоні, де, як відомо, й стіни допомагають, буквально з перших хвилин кинуло в атаку, тож перший тайм став для гостей справжнім холодним душем. Відтак на перерву команди пішли за рахунку 4:0 на користь господарів. Та варто їм було на цьому заспокоїтися, як на початку другого тайму капітан ПСЖ Дмитро Мілько скорочує рахунок, затим забиває другий гол, а Станіслав Янковський скорочує розрив до мінімуму 3:4».

Віталій Скобельський каже, і все-таки журналістам, команда яких значно старша за віком, витримувати високий темп гри протягом усього матчу не вдавалося:

«Господарі забивають ще три м’ячі, один із яких вдається відквитати Юрію Морозу, але зрештою ПСЖ пропускає й гол у відповідь. Відтак глядачі побачили аж 12 голів у матчі, а гості змогли задовольнитися лише тим, що другий тайм вони зіграли на рівних – 4:4».

Матч закінчився з рахунком 8:4 на користь господарів поля. До речі, на цьому матчі зібрали 9 600 грн на потреби ЗСУ.

Наступний благодійний матч ПСЖ проведе 20 серпня у Полтаві на стадіоні «Шпала-арена» (Климівка) проти збірної ветеранів футболу Полтавщини.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!