Мультфільм “Мавка. Лісова пісня” встановив новий рекорд

Український мультфільм “Мавка. Лісова пісня” встановив рекорд за касовим збором. За три вікенди вдалося зібрати 81 млн грн, а стрічку переглянули понад 642 тисяч разів.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Це вже не перший рекорд “Мавки” – за перший вікенд український мультфільм зібрав 25 млн грн. Це найкращий результат серед усіх українських мультфільмів донині.

Попереднім рекордсменом був фільм “Я, ти, він, вона” від Володимира Зеленського та Девіда Додсона. У 2018 році після прем’єри комедія зібрала 71,1 млн грн.

Нагадаємо, що в основі проєкту – драма-феєрія Лесі Українки “Лісова пісня”. Однак, кінцівку вирішили змінити, щоб догодити дитячій аудиторії. Український мультфільм показують у 80 країнах – це важливий проєкт для кіно в Україні, адже над ним працювали цілих 7 років. Героїв озвучували українські зірки, голоси яких будуть багатьом знайомі. Щоправда, поки що робота не окупилася – він обійшовся в рекордні 187,2 млн.

Читайте також:

Дивіться також відео: «Благодійність під час війни: з перших уст». Випуск 1 (голова Благодійного фонду Лео Андрій Яремчук)

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

81

Тетяна Карпенко

журналіст