Модний Дім Dior звинуватили в прихованій рекламі росії

Днями модний Дім Dior звинуватили у прихованій рекламі росії після того, як бренд опублікував кадри із рекламної кампанії нової різдвяної колекції.

Негативні коментарі з’явилися на офіційному акаунті бренду в соцмережах, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Так, на сторінці Dior є промо-кадри зі зйомки нової рекламної кампанії, присвяченої виходу різдвяної колекції бренду.

«Російський слід» багато хто побачив у тлі зйомки – засніженому березовому гаї, а також у чоботях моделей, що нагадують кирзові, синьо-білому візерунку, схожому на традиційну гжель, хороводі моделей та мереживі.

«Як можна зараз рекламувати росію?!», «Яка ганьба, Діор! Просування стилю країни, яку Європейський парламент оголосив терористичною країною», «Вони б одягли їм кокошники, а ще фуфайку в таборовому стилі», «Ви жартуєте? Це неповага до всіх людей, які борються за свою свободу та захищаються від російської агресії», «Французький бренд може серйозно отримати по голові за загравання з russian vibes не менше, ніж Balenciaga за педофільську рекламу». – пишуть шанувальники бренду.

Читайте також: Ексклюзивну сумочку принцеси Діани продали за понад 10 тисяч доларів

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

230

Тетяна Карпенко

журналіст