Модель Катерина Лупеко продемонструвала оригінальний образ у прикрасах від ювелірного бренду Style Avenue

Медіа-холдинг “OVALproduction” презентує нову обкладинку осіннього випуску столичного глянцевого журналу “ProКиїв”, персоною з обкладинки та головною героїнею якого стала ТОП-модель Катерина Лупеко.

Про це дівчина розповіла “Оперативній Україні інфо”.

Цього разу Катерина продемонструвала віртуозність в показі прикрас з ексклюзивних колекцій ювелірного бренду Style Avenue.

“У кожному образі я відчувала себе по-різному: десь вишуканою і граціозною, десь ніжною і витонченою, а десь стильною і навіть трохи зухвалою, але відчуття якогось чаклунства і приголомшливої енергетики не залишало мене ні на секунду”, – розповіла Катерина.

Style Avenue – це ювелірні вироби, які здатні запаморочити голову, ощасливити, подарувати райдужний настрій і дати розкритися кожній жінці.

“На цей раз Катя перевершила саму себе. Вона настільки гармонійно і лаконічно виглядала на знімальному майданчику, буквально насолоджувалась кожною миттю, купаючись у розкоші та блиску розсипів каменів витончених виробів, які прекрасним чином підкреслили її красиве й шляхетне обличчя!” – зауважила продюсер Анна Лобарева.

Продакшн публікацій, фото і відео: Медіа-холдинг “OVALproduction” Ірина Лобарева

Образи: Style Avenue

222

Юрій Іванов

Головний редактор