Міжнародний аеропорт “Ужгород” відновив роботу

Аеропорт Ужгорода прийняв перший з 2019 року регулярний рейс. Його виконала компанія Роза Вітрів 72-місцевим літаком ATR 72-600. Доставила з аеропорту “Бориспіль” 51-го пасажира. У зворотному ж напрямку вирушили 30 пасажирів.

Про це “Оперативній Україні інфо” розповів один із пасажирів літака Віктор Лещинський.

Він разом із командою Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts прилетів до Ужгорода в справах.

“Політ видався досить таки комфортним. Це набагато зручніше та швидше ніж їхати потягом чи на автомобілі. Прилетіли до Ужгорода за півтори години. Назад плануємо повертатися у п’ятницю”, – розповів Віктор Лещинський.

 

Авіакомпанія літатиме за маршрутом Київ-Ужгород-Київ три рази в тиждень по понеділках, середах і п’ятницях. Вартість квитка в одну сторону складає 1050 грн,а в обидві сторони – близько 3000 грн.

За словами представників авіакомпанії, нині в аеропорту завершують роботи над розширенням рульової доріжки і стоянки літаків. Тому поки що пасажирів висаджуватимуть з літака прямо на злітно-посадкову смугу. Їх доставлятимуть до терміналу на автобусі.

Крім того, в аеропорту працюють над тим, аби запустити чартерні рейси на море – в Туреччину, Єгипет, Хорватію, Чорногорію.

Читайте також: Будальянс та група компаній Win Experts прибули із робочим візитом до Закарпаття.

Юрій Іванов

169

Юрій Іванов

Головний редактор