Місто героїв: сьогодні річниця звільнення Бучі від окупації
Торік 31 березня Буча, що на Київщині, була звільнена від російських окупантів. Місто жило в окупації 33 дні.
Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.
За інформацією Генпрокуратури України, за цей час тут вбили 637 цивільних. Ексгумували 422 тіла, а по всьому Бучанському району — 1173. 278 жителів Київської області вважаються зниклими безвісти.
Наразі 80% місцевих повернулися у Бучу — це понад 40 тисяч осіб. Місто має великі плани на відбудову та розвиток. Понад 3 тисячі об’єктів: житлових, соціальних, критичної інфраструктури були знищені чи пошкоджені росіянами. Тож процес відновлення, який розпочався практично з перших днів деокупації, триватиме.
Читайте також: У столиці презентували трейлер фільму «Буча» (відео)
Дивіться також відео: «ВІДВЕРТО ПРО з Юрієм Івановим» у гостях наймолодший журналіст України Кирило Передрій (випуск 1)
Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.
Тетяна КАРПЕНКО