“Металіст” прорвався в 1/8 фіналу Кубка України з футболу

Вчора, 21 вересня, у Харкові на ОСК Металіст відбувся матч Кубка України з футболу, в якому “Металіст” обіграв “Десну” з рахунком 2:1.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із посиланням на “Спорт 24″.

Перший гол забив гравець чернігівської команди Вікентій Волошин на останній хвилині першого тайму.

Тренер “Металіста” Олександр Кучер вирішив внести корективи в гру. І на 60-й хвилині випустив Кадіма Харріса, якого тільки вчора підписали. Англієць на 73-й хвилині віддячив тренеру точним голом. Перемогу харків’янам над представником УПЛ приніс Олександр Мізюк на 88-й хвилині.

Довідка: Лідер Першої ліги – “Металіст” – на шляху до матчу з Десною в 1/16 фіналу Кубка України впевнено пройшов двох представників Другої ліги. Підопічні Олександра Кучера спочатку розгромили “Скорук” (3:0), а згодом перемогли “Яруд” (3:1).