Масовий пуск Х-101: в низці регіонів ймовірні ракетні удари

Сьогодні, 15 листопада, голови обласних та міських військових адміністрацій низки областей України попереджають жителів про масові запуски ворожих ракет.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Так, голова Криворізької МВА Олександр Вілкул зазначив про масовий пуск ракет Х-101 з Ту-95 з району Волгоград-Астрахань.

Очільник Дніпропетровської облради Микола Лукашук інформує про запуск ракет із Каспійського моря та закликає жителів регіону не виходити з укриттів:

«Загроза ракетного удару. Зафіксовано запуск ракет з Каспію. Орієнтовний час підльоту – 14:15-14:30. Про ціль наразі невідомо».

Міський голова Кременчука Віктор Малецький також попередив про небезпеку.

Також повідомляється про другий залп із району Каспію. Повітряна тривога охопила усю східну, південну та центральну частину України. А станом на 14:45 карта повітряних тривог вся червона.

Наразі фіксують у небі запущені ракети в напрямку Центральної України. Уточнений орієнтовний час можливого підльоту 15:00-15:15.

Загалом йдеться про пуск 30 ракет.

Зазначимо, Повітряні сили попереджали, що 15-16 листопада росія може завдати масованого ракетного удару.

У низці областей станом на 15:00 під час тривоги вибухи, очікуємо офіційну інформацію! Це може бути як робота ППО, так і на жаль прильоти.

Читайте також: «Війна пахне погано – кров’ю, потом та смертю»: скандал з військовим, якого вигнали з потягу через «поганий запах», набирає суспільного резонансу

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

1 178

Тетяна Карпенко

журналіст