Маски, спреї та олії для жирного волосся – секрети блискучих і довгих локонів

Доглядати за жирним волоссям не менш складно, ніж за пошкодженими або знесиленими кучерями. Підвищена активність сальних залоз шкіри голови призводить до того, що коріння швидко забруднюється і вже за кілька годин після миття ефект свіжості втрачається. Пасма можуть бути сухими і ламкими, а при розчісуванні плутатися і електризуватися, особливо в холодний сезон.

Мрієте про красиву і доглянуту шевелюру? Найкраща бьюті-інвестиція – маски, спреї та олії для жирного волосся. Сучасні виробники косметики пропонують безліч ефективних засобів, за допомогою яких кучерям можна надати шовковистість і пружність, зробити їх гладкими і розсипчастими.Якісну косметичну продукцію для догляду за жирним волоссям можна знайти в каталозі інтернет-магазину Watsons і розділі волосся www.watsons.ua/ru/volosy/lc/R

Широкий асортимент засобів для догляду за жирним волоссям

 

Щоб довше зберегти свіжість локонів, на вимите волосся потрібно наносити спеціальні маски, спреї та олії. Кожен із цих коштів вирішує різні проблеми:

• Маски. Зволожують, живлять та відновлюють пасма по довжині. На жирному волоссі добре працюють засоби на основі арганової олії, шавлії та шипшини. Окремі продукти призначені для нанесення на коріння волосся. До їх складу зазвичай входить глина чи морська сіль. Ці компоненти прибирають надлишки жиру, регулюють роботу сальних залоз та надають зачісці обсягу.

• Спреї. Можуть виконувати різні функції – кондиціювання, зволоження, полегшення розчісування, усунення статичної електрики, термозахист. Існують спреї, які мають продовжити свіжість зачіски. Їх потрібно розпорошувати безпосередньо на корені. Засоби містять рослинні екстракти, відвари лікарських трав та абсорбуючі компоненти, завдяки чому знижують вироблення себуму. Така косметика робить локони розсипчастими та дарує відчуття свіжості шкірі голови.

• Олії. Основна функція олії для жирного волосся – харчування сухих кінчиків. Засоби відновлюють ліпідний шар, запобігаючи ушкодженню структури стрижнів. Окрема група продуктів – косметичні олії, які призначені для нанесення на шкіру голови. Вони нормалізують роботу сальних залоз, насичують волосяні фолікули вітамінами та мікроелементами і дбайливо доглядають шкіру голови.

124

Юрій Іванов

Головний редактор