Магнітні бурі: коли в квітні “небезпечні” дати

Квітень відзначиться магнітними бурями, які можуть негативно вплинути на організм людини. Магнітні бурі будуть різної потужності, тож матимуть вплив не лише на самопочуття дуже метеочутливих людей.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, бурі варто очікувати впродовж усього місяця. Триватимуть вони лише вдень.

18 квітня очікуйте сильну за потужністю магнітну бурю. Вона впливатиме на стан метеочутливих людей. Зверніть увагу на стан свого здоров’я, відмовтеся від шкідливих звичок та перейдіть на здоровий раціон.

Наостанок 20 квітня знову буде магнітна буря середньої потужності. Тому будьте обережні та дбайливо ставтеся до свого організму. У цей день можливі головні болі та негаразди з тиском.

Будьте весь час обачні. Пам’ятайте, що у час активних магнітних бур потрібно уважно ставитися до свого стану здоров’я, захищати свій організм від сонячного впливу та робити все, щоб уникнути загострення хронічних хвороб, якщо вони у вас є. Медики також рекомендують зменшити у раціоні кількість нездорової їжі та алкоголю.

Читайте також: Гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків зодіаку

Дивіться також відео: Українська співачка Солоха розповіла про участь у благодійних заходах та творчість під час війни

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

193

Тетяна Карпенко

журналіст