Люди просять гроші на будівництво храму на Житомирщині

Церковна громада ПЦУ св.Петро-Павловського храму звертається до всіх віруючих з проханням про молитовну та фінансову допомогу. Кошти потрібні, аби продовжити будівництво нового храму у селі В’язовець Пулинського благочиння Житомирської єпархії.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили місцеві жителі.

“У нашому маленькому та затишному селі є церква, але вона знаходиться в аварійному стані і проводити там служіння – вкрай небезпечно. Будівництво у сьогоднішній час – справа нелегка і вимагає як фізичної, так і матеріальної підтримки. Однак в обставинах, що склалися – це єдиний вихід для нас, тобто будувати громадою”,- говорить Оксана Бутко.

За її словами, місцеві жителі вже зібрали певні кошти і таки розпочали будівництво церкви.

“Нині збудували цокольний поверх. Звели стіни та склепіння церкви. Тепер треба встановити дах. Тому й звертаємось за допомогою до всіх віруючих. Просимо допомогти в міру ваших можливостей. Будемо раді будь-якій допомозі. Сподіваємось, що наша майбутня церква стане не лише окрасою, а й центром духовного відродження. Також, завдячуючи вашій підтримці, можливо,  вже скоро будемо молитись у новому Божому храмі. А матеріальні внески повернуться до вас сторицею”, – наголошує Оксана Бутко.

Кошти можна надсилати на банківську картку “Райффайзен Банк Аваль” 4149501021990990 (Голуб Тамара Василівна, помічниця настоятеля храму).

Читайте також: Рукописна Біблія встановила три національні рекорди.

Юрій Іванов

309

Юрій Іванов

Головний редактор