Львів’янка в’яже унікальні речі, аби мати гроші на реабілітацію сина

Надія Острянська із Дрогобича, що на Львівщині, в’яже на замовлення унікальні речі, аби оплатити реабілітацію для свого 4-річного “сонячного” сина. 

Про це розповідає “Оперативна Україна інфо”.

За словами Надії, вона мама особливого хлопчика Андрія. Разом із чоловіком роблять усе можливе, аби їхній син із кожним днем почував себе якомога краще.

“Коли у нас народився синочок, лікарі говорили що з нього не буде “діла”, “народите іншу дитину”, бо він буде овочем, буде лежати і не рухатись, пишіть відмову від нього. Зараз, завдяки постійним заняттям, реабілітаціям, різними розвиваючими програмами рухаємось вперед. Ви не уявляєте, як тоді ще недосвідченим батькам, було боляче слухати такі зневажливі слова. І як зараз радіємо та пишаємося, що не зважаючи на все і всіх, наш синочок досягнув таких успіхів”.

Проте малюку потрібно продовжувати постійні заняття з різними спеціалістами, щоб вдосконалити набуті вміння та навички і здобути нові.

“Знаю, що його синдром (Дауна,-ред.) не виліковується, але ми, його батьки, хочемо максимально зробити самостійним і соціалізувати в суспільстві”, – говорить Наді Острянська.

Аби мати кошти на реабілітацію сина, жінка  створює унікальні речі:

“В’яжу на замовлення плюшеві хомути дитячі і дорослі, пов’язки, резинки на волосся, подушки і пледи, рюкзаки дитячі, пінетки, безрукавки і чохли на стільці, іграшки. Кошти, які заробляю, збираю своєму “сонячному” синочку Андрійчикові на реабілітацію і заняття з спеціалістами. З моїми роботами можна ознайомитись на моїй сторінці у Фейсбук.  Можливо, хтось захоче замовити щось для себе”,- підкреслює жінка.

За її словами, кожна особлива мама проходить важкий період по-своєму. Але однозначно треба вірити, що світ настільки великий, є стільки можливостей, стільки людей із великим серцем. Вона особисто в цьому переконалася. Каже, якщо Бог дав вам таку дитину, то точно дали й сили це пройти.

 

Читайте також: Віктору Лещинському вручили подяку за підтримку інклюзивного проекту “Я з тобою!”.

Юрій Іванов

1 155

Юрій Іванов

Головний редактор