Київський скульптор подарував НЕБАУ ексклюзивну скульптуру на будівельну тематику

Сьогодні, 15 лютого, київський скульптор Володимир Журавель подарував Національному експертно-будівельному альянсу України ексклюзивну скульптуру на будівельну тематику “Мурахи-будівельники” або “Місто будується”. У такий спосіб висловив свою повагу та бажання подальшої співпраці. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

За словами митця, цю скульптуру створив із бронзи ще в 2007 році. Вона увійшла до серії робіт Pioneers. Її висота – 35 см.

“Сюжет скульптури піддивився, спостерігаючи за природнім явищами, зокрема мурахами-будівельниками. Саме їхня працьовитість мене і надихнула”, – сказав Володимир Журавель. І додав, що нарешті його робота знайшла господаря.

На зустрічі в своїй майстерні митець презентував скульптуру президенту НЕБАУ Віктору Лещинському. Ця робота прикрасить головний офіс Альянсу.

“Вдячні за увагу і такий цінний подарунок. Скульптура стане чудовим елементом нашого офісного інтер’єру. Сподіваємося на подальшу співпрацю із цим талановитим митцем”,- зазначив Віктор Лещинський.

Також він підкреслив, що Альянс завжди підтримує та об’єднує навколо себе фахових спеціалістів.

До речі, 35-річний Володимир Журавель виліпив свою першу скульптуру в п’ять років. Професійно почав цим займатися з 16 років. Нині в його доробку близько 50 робіт. Також митець виготовляє скульптури-пам’ятники. У Києві він спорудив такі: “Малюкам-засновникам Києва”, авіаконструктору Ігорю Сікорському, богатирю часів Київської Русі Іллі Муромцю.

Читайте також: Будальянс проведе галузевий бізнес-форум у МВЦ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов 

300

Юрій Іванов

Головний редактор