Київський художник Данило Ноздря став учасником виставки «Мистецтво з ароматом кави»

Сьогодні, 18 березня, у центрі Києва в затишному арт-просторі «Мистецький» відбулась презентація десятої ювілейної художньої виставки «Мистецтво з ароматом кави».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Ідея поєднати споглядання художніх експозицій із запашним ароматом одного з найулюбленіших гарячих напоїв українців спала на думку голові ГО «Барви життя» пані Лідії Гончаренко. Саме вона є модератором таких арт-заходів.

За її словами, «коли в Україні йде війна за свободу, а ворог розраховує на наше знищення і наш духовний занепад, ми боремось, творимо, мріємо, живемо повноцінно та яскраво. Бо українці – того варті!».

На виставці представили роботи знаних живописців із усієї країни.

Наймолодшим її учасником став 13-річний киянин Данило Ноздря, вже добре відомий в Європі завдяки перемогам на престижних міжнародних конкурсах художників у Парижі, Мілані, Лондоні, Зальцбурзі, Монако, Валенсії, тощо.

Юний талант, що має у власному доробку 6 персональних виставок, наразі пропонує глядачеві – два нових полотна: «Любов» і «Богиня кави».

До речі, картина «Любов» написана ним лише тиждень тому. Він це зробив спеціально до відкриття «Мистецтва з ароматом кави», адже для цього обдарованого хлопця  лексеми «кава» та «любов» набули особливі значення.

«Кожна людина під час тяжких випробувань черпає сили в любові до рідної землі та своєї сім’ї. А ще нам надають наснаги приємні життєві «дрібнички» – накшталт ароматної кави. Часто саме вона підтримує і зігріває наших мужніх воїнів на фронті короткими перервами між боями. Про це мені розповідали мої друзі-«азовці», – говорить Данило Ноздря.

Високо оцінив нові Данилові твори визнаний український художник, чиї роботи зберігаються у колекціях багатьох закордонних музеїв , Андрій Копчак: «Світ мистецтва є тим унікальним простором, який рятує від буденності та дарує хвилі різнобарвних емоцій. Що й підтверджують картини Данила Ноздрі! Вони вражають своєю сміливою чесністю й експресивним характером».

Експонати виставки «Мистецтво з ароматом кави» можна побачити та придбати до 26 березня за адресою: м.Київ, вул. Володимирська, 76. Частину грошей від продажу картин перерахують на допомогу ЗСУ.

Читайте також: Київський художник Данило Ноздря виборов Гран-прі на Міжнародному арт-конкурсі в Монако

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов 

 

155

Юрій Іванов

Головний редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 18 =