Київський художник Данило Ноздря став учасником Всеукраїнської виставки «З пензлем по життю»

Сьогодні, 20 травня, в Києві у Центральному будинку художника відбулось урочисте відкриття Всеукраїнської арт-виставки «З пензлем по життю». Серед учасників – і 13-річний киянин Данило Ноздря, художник-абстракцініст, уже добре відомий в Україні, володар пʼяти Гран-прі на престижних Міжнародних конкурсах у Європі.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Данило представив на розсуд вибагливій публіці свої 4 абсолютно нові роботи, написані останніми тижнями: «Крижана печера», «Помаранчева печера», «Рубінова печера», «Зимова печера».

Єдиний, хто бачив їх напередодні, – професор КНУТД Євген Гула. Саме він порадив юному колезі по творчості – не тільки показати ці чудові полотна глядачеві, але й створити цикл із 12-15 картин.

«Поки що я написав 11. Назвав їх «Магічні печери України». І продовжую роботу!»,- розповідає Данило Ноздря.

Данило Ноздря «Помаранчева печера», 2023, полотно, акрил, 90х70смй.

Організаторка експозиції, голова ГО «Барви життя» Лідія Гончаренко зазначає:

«Ми завжди раді експонувати на наших виставках роботи Данила Ноздрі. Хлопець – неймовірно талановитий. Хочу побажати йому безмежного натхнення та великих творчих здобутків».

Данило Ноздря з бабусею Тетяною на виставці «З пензлем по життю».


До речі,
побачити сьогодні Данилові полотна  можна також у Музеї «Будинок митрополита» на території Національного заповідника «Софія Київська», в Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г.Тичини та в Музеї-майстерні І.П.Кавалерідзе.

Читайте також: Український художник Данило Ноздря подарував свою картину Музею Павла Тичини в Києві

Киянин Данило Ноздря став одним із переможців Міжнародного художнього фестивалю МАЛЮЙ.UA

 Київський художник Данило Ноздря виборов Гран-прі на Міжнародному арт-конкурсі в Монако

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов 

156

Юрій Іванов

Головний редактор