Київська художниця представила свою арт-виставку на “Параді Націй”

Учора, 9 грудня, у Києві в Pochayna Event Hall відбувся щорічний Міжнародний благодійний вечір “Парад Націй”. На ньому відома київська художниця та дизайнер інтер’єрів Анна Єгорова представила свою арт-виставку “Світ фантазій”. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

За словами художниці, на цьому заході вона продемонструвала 10 авторських полотен.

“Пишу картини лише олією. Адже саме ця фарба дозволяє передати унікальні речі. Над одним полотном можу працювати від одного дня до кількох місяців. Усе залежить від техніки. Кожна моя художня робота – унікальна. Завжди із радістю ділюсь своєю творчістю із близькими. Також мої роботи знаходяться в приватних колекціях кількох країн світу: США,  Німеччині, Великобританії.  Вважаю, що своїм мистецтвом несу в світ красу. Дуже радію, коли моя творчість приносить людям задоволення”, – говорить Анна Єгорова.

Художниця каже, що працює за напрямом абстракції та фігуративного мистецтва. А надихає її на творчість природа:

“Пишу картини в власній студії.  Також у ній втілюю в життя різноманітні проекти із дизайну інтер’єрів”.

Анна Єгорова із дитинства захоплювалась малюванням. Усе що подобалось їй у зовнішньому світі, вона із легкістю переносила в свою творчість. Нині в її доробку є близько 50 полотен олією.

Картини художниці займали перші місця в Лондоні. У 2020 році кілька полотен увійшли в 20 кращих робіт на виставці в Нью-Йорку. І ось днями її картини вже виставлялися в Міжнародному арт-просторі в Стамбулі.

На Міжнародному благодійному вечорі “Парад Націй” відбулася концертна програма. До неї долучилося із художніми номерами 50 країн світу. 

Читайте також: У Києві проведуть Міжнародний благодійний вечір “Парад Націй”.

Юрій Іванов 

459

Юрій Іванов

Головний редактор