Киянка викинула з вікна восьмого поверху свою 3-річну дитину: Жінку засудили до 11 років
У Києві 40-річна жінка викинула з вікна восьмого поверху свою 3-річну дитину. Малюка вдалося врятувати, а от горе-мати отримала 11 років за ґратами.
Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури.
Правоохоронці розповіли, що обвинувачена після сварки телефоном з цивільним чоловіком відчинила в квартирі вікно та почала викидати з восьмого поверху речі. Потім жінка взяла на руки свого 3-річного сина, підійшла до відкритого вікна, перехилила його через підвіконня та випустила з рук. Хлопчик впав на землю з висоти 8-го поверху й отримав тяжкі травми.
“Завдяки своєчасному реагуванню правоохоронців, медиків і свідків життя дитини вдалося врятувати. У суді обвинувачена свою вину заперечувала, пояснюючи, що хлопчик начебто сам випав з вікна. Однак суд допитав низку свідків, показання яких спростовували версію обвинуваченої”, – зазначили в прокуратурі.
Експертиза визнала киянку осудною. До набрання вироком суду законної сили обраний обвинуваченій запобіжний захід у вигляді тримання під вартою суд залишив без змін.
Нині постраждалий хлопчик перебуває під опікою родичів у задовільному стані.
Мешканку столиці засудили до 11 років позбавлення волі за вчинення закінченого замаху на умисне вбивство малолітньої дитини.
За статистичними даними, понад тисяча дітей в Україні щорічно випадають з вікна, гине кожна десята. Половина випадків припадає на дітей молодше чотирьох років. Зачасту трагедія трапляється в присутності батьків: все відбувається так швидко, що вони не встигають щось зробити.
Читайте також: Розбив скло та проник до кіоску: у Києві патрульні спільно з військовими затримали зловмисника
Дивіться також відео: ALEKSEEV розповів про свою участь у Всеукраїнському благодійному заході під егідою ГО FENIX CHARITY
Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.
Діана ЯКОВЕНКО